ECW-F4754JL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F4754JL
ECW-F4754JL
型号
ECW-F4754JL
描述
CAP FILM 0.75UF 5% 400VDC RADIAL
数据表
ECW-F4754JL.pdf
交付服务
ECW-F4754JL
内容 *
    ECW-F4754JL 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.75 µF
    Lead Spacing0.689" (17.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.807" L x 0.484" W (20.50mm x 12.30mm)
    Voltage Rating - DC400V
    Height - Seated (Max)0.811" (20.60mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C