ECW-F4684JL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F4684JL
ECW-F4684JL
型号
ECW-F4684JL
描述
CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RADIAL
数据表
ECW-F4684JL.pdf
交付服务
ECW-F4684JL
内容 *
    ECW-F4684JL 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.68 µF
    Lead Spacing0.689" (17.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.807" L x 0.465" W (20.50mm x 11.80mm)
    Voltage Rating - DC400V
    Height - Seated (Max)0.787" (20.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C