ECW-F4513JL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F4513JL
ECW-F4513JL
型号
ECW-F4513JL
描述
CAP FILM 0.051UF 5% 400VDC RAD
数据表
ECW-F4513JL.pdf
交付服务
ECW-F4513JL
内容 *
    ECW-F4513JL 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.051 µF
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.492" L x 0.252" W (12.50mm x 6.40mm)
    Voltage Rating - DC400V
    Height - Seated (Max)0.421" (10.70mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C