ECW-F4245HL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F4245HL
ECW-F4245HL
型号
ECW-F4245HL
描述
CAP FILM 2.4UF 3% 400VDC RADIAL
数据表
ECW-F4245HL.pdf
交付服务
ECW-F4245HL
内容 *
    ECW-F4245HL 规格
    Features-
    Tolerance±3%
    Capacitance2.4 µF
    Lead Spacing0.984" (25.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.102" L x 0.689" W (28.00mm x 17.50mm)
    Voltage Rating - DC400V
    Height - Seated (Max)1.035" (26.30mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C