ECW-F4224JL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F4224JL
ECW-F4224JL
型号
ECW-F4224JL
描述
CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL
数据表
ECW-F4224JL.pdf
交付服务
ECW-F4224JL
内容 *
    ECW-F4224JL 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.22 µF
    Lead Spacing0.492" (12.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.610" L x 0.354" W (15.50mm x 9.00mm)
    Voltage Rating - DC400V
    Height - Seated (Max)0.594" (15.10mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C