ECW-F4223JL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F4223JL
ECW-F4223JL
型号
ECW-F4223JL
描述
CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
数据表
ECW-F4223JL.pdf
交付服务
ECW-F4223JL
内容 *
    ECW-F4223JL 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.022 µF
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.492" L x 0.228" W (12.50mm x 5.80mm)
    Voltage Rating - DC400V
    Height - Seated (Max)0.398" (10.10mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C