ECW-F4185HL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F4185HL
ECW-F4185HL
型号
ECW-F4185HL
描述
CAP FILM 1.8UF 3% 400VDC RADIAL
数据表
ECW-F4185HL.pdf
交付服务
ECW-F4185HL
内容 *
    ECW-F4185HL 规格
    Features-
    Tolerance±3%
    Capacitance1.8 µF
    Lead Spacing0.984" (25.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.102" L x 0.598" W (28.00mm x 15.20mm)
    Voltage Rating - DC400V
    Height - Seated (Max)0.933" (23.70mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C