ECW-F2W824JA
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F2W824JA
ECW-F2W824JA
型号
ECW-F2W824JA
描述
CAP FILM 0.82UF 5% 450VDC RADIAL
数据表
ECW-F2W824JA.pdf
交付服务
ECW-F2W824JA
内容 *
    ECW-F2W824JA 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.82 µF
    Lead Spacing0.591" (15.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.713" L x 0.323" W (18.10mm x 8.20mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC84V
    Voltage Rating - DC450V
    Height - Seated (Max)0.559" (14.20mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C