ECQ-UAAF685TA
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECQ-UAAF685TA
ECQ-UAAF685TA
型号
ECQ-UAAF685TA
描述
CAP FILM 6.8UF 10% 275VAC RADIAL
数据表
ECQ-UAAF685TA.pdf
交付服务
ECQ-UAAF685TA
内容 *
    ECQ-UAAF685TA 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance6.8 µF
    Lead Spacing1.476" (37.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.614" L x 0.906" W (41.00mm x 23.00mm)
    Voltage Rating - DC-
    Height - Seated (Max)1.496" (38.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 110°C