C9TS6MD6137AARX
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
C9TS6MD6137AARX
C9TS6MD6137AARX
型号
C9TS6MD6137AARX
描述
CAP FILM 137UF 440VAC RADIAL
数据表
C9TS6MD6137AARX.pdf
交付服务
C9TS6MD6137AARX
内容 *
    C9TS6MD6137AARX 规格
    Features-
    Tolerance-5%, +15%
    Capacitance137 µF
    Lead Spacing0.748" (19.00mm)
    Mounting TypeChassis, Stud Mount
    Package / CaseRadial, Can
    Size / Dimension3.346" Dia (85.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC440V
    Voltage Rating - DC-
    Height - Seated (Max)11.102" (282.00mm)
    Operating Temperature-25°C ~ 55°C