C9TS5MD6108AARX
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
C9TS5MD6108AARX
C9TS5MD6108AARX
型号
C9TS5MD6108AARX
描述
CAP FILM 108UF 415VAC RADIAL
数据表
C9TS5MD6108AARX.pdf
交付服务
C9TS5MD6108AARX
内容 *
    C9TS5MD6108AARX 规格
    Features-
    Tolerance-5%, +15%
    Capacitance108 µF
    Lead Spacing0.748" (19.00mm)
    Mounting TypeChassis, Stud Mount
    Package / CaseRadial, Can
    Size / Dimension2.953" Dia (75.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC415V
    Voltage Rating - DC-
    Height - Seated (Max)11.102" (282.00mm)
    Operating Temperature-25°C ~ 55°C