C878BF35250SA0J
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
C878BF35250SA0J
C878BF35250SA0J
型号
C878BF35250SA0J
描述
CAP FILM 25UF 5% 470VAC RADIAL
数据表
C878BF35250SA0J.pdf
交付服务
C878BF35250SA0J
内容 *
    C878BF35250SA0J 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance25 µF
    Part StatusActive
    TerminationQuick Connect - 0.250" (6.3mm)
    ApplicationsMotor Run
    Lead Spacing0.528" (13.40mm)
    Mounting TypeChassis, Stud Mount
    Package / CaseRadial, Can
    Size / Dimension1.772" Dia (45.00mm)
    Voltage Rating - DC-
    Height - Seated (Max)3.937" (100.00mm)
    Operating Temperature-25°C ~ 85°C