BLH685K112B044
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
BLH685K112B044
BLH685K112B044
型号
BLH685K112B044
数据表
BLH685K112B044.pdf
交付服务
BLH685K112B044
内容 *
    BLH685K112B044 规格
    RatingsAEC-Q200
    Features85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
    Tolerance±10%
    Capacitance6.8 µF
    Lead Spacing1.476" (37.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial - 4 Leads
    Size / Dimension2.264" L x 1.772" W (57.50mm x 45.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC1100V (1.1kV)
    Height - Seated (Max)1.350" (34.30mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)13.5 mOhms