BLH506K451C014
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
BLH506K451C014
BLH506K451C014
型号
BLH506K451C014
数据表
BLH506K451C014.pdf
交付服务
BLH506K451C014
内容 *
    BLH506K451C014 规格
    RatingsAEC-Q200
    Features85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
    Tolerance±10%
    Capacitance50 µF
    Lead Spacing2.067" (52.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial - 4 Leads
    Size / Dimension2.264" L x 1.693" W (57.50mm x 43.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC450V
    Height - Seated (Max)0.898" (22.80mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)6.5 mOhms