B32933A3824K000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B32933A3824K000
B32933A3824K000
型号
B32933A3824K000
品牌
描述
CAP FILM 0.82UF 10% 305VAC RAD
数据表
B32933A3824K000.pdf
交付服务
B32933A3824K000
内容 *
    B32933A3824K000 规格
    RatingsAEC-Q200, X2
    Features85C/85% Humidity
    Tolerance±10%
    Capacitance0.82 µF
    Lead Spacing0.886" (22.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm)
    Voltage Rating - DC-
    Height - Seated (Max)0.866" (22.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C