B32928A4825M000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B32928A4825M000
B32928A4825M000
型号
B32928A4825M000
品牌
描述
CAP FILM 8.2UF 20% 650VDC RADIAL
数据表
B32928A4825M000.pdf
交付服务
B32928A4825M000
内容 *
    B32928A4825M000 规格
    SeriesB3292*A/B - X2 High Current
    RoHSRoHS
    RatingsX2
    Features85C/85% Humidity
    Tolerance±20%
    Capacitance8.2 µF
    ApplicationsEMI, RFI Suppression
    Lead Spacing2.067" (52.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial - 4 Leads
    Size / Dimension2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP)
    Voltage Rating - AC350V
    Voltage Rating - DC650V
    Height - Seated (Max)1.772" (45.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 110°C