B32913A3224K000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B32913A3224K000
B32913A3224K000
型号
B32913A3224K000
品牌
描述
CAP FILM 0.22UF 10% 760VDC RAD
数据表
B32913A3224K000.pdf
交付服务
B32913A3224K000
内容 *
    B32913A3224K000 规格
    SeriesB3291*A/B3 - X1 Standard
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance0.22 µF
    ApplicationsEMI, RFI Suppression
    Lead Spacing0.886" (22.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC330V
    Voltage Rating - DC760V
    Height - Seated (Max)0.630" (16.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 110°C