B32778T8306K000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B32778T8306K000
B32778T8306K000
型号
B32778T8306K000
品牌
描述
CAP FILM 30UF 10% 800VDC RADIAL
数据表
B32778T8306K000.pdf
交付服务
B32778T8306K000
内容 *
    B32778T8306K000 规格
    FeaturesLong Life
    Tolerance±10%
    Capacitance30 µF
    ApplicationsDC Link, DC Filtering
    Lead Spacing2.067" (52.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial - 4 Leads
    Size / Dimension2.264" L x 1.693" W (57.50mm x 43.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC800V
    Height - Seated (Max)0.945" (24.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)9.8 mOhms