B32776G8226J000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B32776G8226J000
B32776G8226J000
型号
B32776G8226J000
品牌
描述
CAP FILM 22UF 5% 800VDC RADIAL
数据表
B32776G8226J000.pdf
交付服务
B32776G8226J000
内容 *
    B32776G8226J000 规格
    FeaturesLong Life
    Tolerance±5%
    Capacitance22 µF
    ApplicationsDC Link, DC Filtering
    Lead Spacing1.476" (37.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC800V
    Height - Seated (Max)1.457" (37.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)5 mOhms