B32758G3226J000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B32758G3226J000
B32758G3226J000
型号
B32758G3226J000
品牌
描述
CAP FILM 22UF 5% 580VDC RADIAL
数据表
B32758G3226J000.pdf
交付服务
B32758G3226J000
内容 *
    B32758G3226J000 规格
    SeriesB3275* - MKP AC-Filter
    RoHSRoHS
    RatingsAEC-Q200
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance22 µF
    Part StatusActive
    TerminationPC Pins
    ApplicationsAutomotive
    Lead Spacing2.067" (52.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial - 4 Leads
    Size / Dimension2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC310V
    Voltage Rating - DC580V
    Height - Seated (Max)1.772" (45.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)3.4 mOhms