B32678G6256J000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B32678G6256J000
B32678G6256J000
型号
B32678G6256J000
品牌
描述
CAP FILM 25UF 5% 630VDC RADIAL
数据表
B32678G6256J000.pdf
交付服务
B32678G6256J000
内容 *
    B32678G6256J000 规格
    FeaturesLong Life
    Tolerance±5%
    Capacitance25 µF
    ApplicationsDC Link, DC Filtering
    Lead Spacing2.067" (52.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial - 4 Leads
    Size / Dimension2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)1.969" (50.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)3.3 mOhms