B32678G4256K000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B32678G4256K000
B32678G4256K000
型号
B32678G4256K000
品牌
描述
CAP FILM 25UF 10% 450VDC RADIAL
数据表
B32678G4256K000.pdf
交付服务
B32678G4256K000
内容 *
    B32678G4256K000 规格
    SeriesB3267* - MKP DC-Link High Power
    RoHSRoHS
    Ratings-
    FeaturesLong Life
    Tolerance±10%
    Capacitance25 µF
    Part StatusActive
    TerminationPC Pins
    ApplicationsDC Link, DC Filtering
    Lead Spacing2.067" (52.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC450V
    Height - Seated (Max)1.772" (45.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C