B32656S7334K565
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B32656S7334K565
B32656S7334K565
型号
B32656S7334K565
品牌
描述
CAP FILM 0.33UF 1.25KVDC SCREW
数据表
B32656S7334K565.pdf
交付服务
B32656S7334K565
内容 *
    B32656S7334K565 规格
    SeriesB3265* - MKP General Purpose
    RoHSRoHS
    Ratings-
    FeaturesLow ESL
    Tolerance±10%
    Capacitance0.33 µF
    ApplicationsSnubber
    Lead Spacing0.866" (22.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Package / CaseRectangular Box
    Size / Dimension-
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC500V
    Voltage Rating - DC1250V (1.25kV)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 100°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)9 mOhms