B32620A3223J000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B32620A3223J000
B32620A3223J000
型号
B32620A3223J000
品牌
描述
CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD
数据表
B32620A3223J000.pdf
交付服务
B32620A3223J000
内容 *
    B32620A3223J000 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.022 µF
    ApplicationsHigh Pulse, DV/DT
    Lead Spacing0.295" (7.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized - Stacked
    Voltage Rating - AC140V
    Voltage Rating - DC250V
    Height - Seated (Max)0.335" (8.50mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 105°C