B32564J1476K000
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B32564J1476K000
B32564J1476K000
型号
B32564J1476K000
品牌
描述
CAP FILM 47UF 10% 100VDC 2DIP
数据表
B32564J1476K000.pdf
交付服务
B32564J1476K000
内容 *
    B32564J1476K000 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance47 µF
    ApplicationsGeneral Purpose
    Lead Spacing1.083" (27.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / Case2-DIP
    Size / Dimension-
    Dielectric MaterialPolyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
    Voltage Rating - AC63V
    Voltage Rating - DC100V
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C