B25620B1317K101
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
B25620B1317K101
B25620B1317K101
型号
B25620B1317K101
品牌
描述
CAP FILM 310UF 10% 1.1KVDC RAD
数据表
B25620B1317K101.pdf
交付服务
B25620B1317K101
内容 *
    B25620B1317K101 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance310 µF
    ApplicationsDC Link, DC Filtering
    Lead Spacing1.260" (32.00mm)
    Mounting TypeChassis, Stud Mount
    Package / CaseRadial, Can
    Size / Dimension3.346" Dia (85.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC1100V (1.1kV)
    Height - Seated (Max)5.039" (128.00mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C