890334025007CS
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
890334025007CS
890334025007CS
型号
890334025007CS
品牌
描述
CAP FILM 0.039UF 10% 310VAC RAD
数据表
890334025007CS.pdf
交付服务
890334025007CS
内容 *
    890334025007CS 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance0.039 µF
    ApplicationsEMI, RFI Suppression
    Lead Spacing0.591" (15.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
    Voltage Rating - DC-
    Height - Seated (Max)0.453" (11.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C