715P33356LD3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
715P33356LD3
715P33356LD3
型号
715P33356LD3
品牌
描述
CAP FILM 0.033UF 5% 600VDC RAD
数据表
715P33356LD3.pdf
交付服务
715P33356LD3
内容 *
    715P33356LD3 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.033 µF
    Lead Spacing0.720" (18.30mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.461" Dia x 1.252" L (11.70mm x 31.80mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC200V
    Voltage Rating - DC600V
    Height - Seated (Max)0.752" (19.10mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C