715P33352JD3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
715P33352JD3
715P33352JD3
型号
715P33352JD3
品牌
描述
CAP FILM 0.033UF 5% 200VDC RAD
数据表
715P33352JD3.pdf
交付服务
715P33352JD3
内容 *
    715P33352JD3 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.033 µF
    Lead Spacing0.375" (9.52mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.358" Dia x 0.701" L (9.10mm x 17.80mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC155V
    Voltage Rating - DC200V
    Height - Seated (Max)0.673" (17.10mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C