715P22354KD3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
715P22354KD3
715P22354KD3
型号
715P22354KD3
品牌
描述
CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
数据表
715P22354KD3.pdf
交付服务
715P22354KD3
内容 *
    715P22354KD3 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.022 µF
    Lead Spacing0.375" (9.52mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.331" Dia x 0.902" L (8.40mm x 22.90mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC200V
    Voltage Rating - DC400V
    Height - Seated (Max)0.642" (16.30mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C