334LC2700K5HM6
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
334LC2700K5HM6
334LC2700K5HM6
型号
334LC2700K5HM6
品牌
描述
CAP FILM 0.33UF 700VAC CHAS MT
数据表
334LC2700K5HM6.pdf
交付服务
334LC2700K5HM6
内容 *
    334LC2700K5HM6 规格
    SeriesLC2
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance0.33 µF
    Package / CaseNonstandard
    Size / Dimension1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP)
    Voltage Rating - AC700V
    Voltage Rating - DC-
    Height - Seated (Max)1.339" (34.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)1 mOhms