SPNH063.XXDE.pdf
| Approval Agency | CE, gPV, IEC, UL |
| Size / Dimension | 5.165" L x 2.008" W x 2.008" H (131.20mm x 51.00mm x 51.00mm) |
| Voltage Rating - AC | - |
| Voltage Rating - DC | 1.5 kV |
| Current Rating (Amps) | 63A |