RBR5L30BDDTE25
首页 > 产品展示 > 分立半导体产品 > 二极管-整流器-单个
RBR5L30BDDTE25
RBR5L30BDDTE25
型号
RBR5L30BDDTE25
描述
LOW VF TYPE AUTOMOTIVE SCHOTTKY
数据表
RBR5L30BDDTE25.pdf
交付服务
RBR5L30BDDTE25
内容 *
    RBR5L30BDDTE25 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesAutomotive, AEC-Q101
    RoHSRoHS
    SpeedFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Capacitance @ Vr, F-
    Supplier Device PackagePMDS
    Reverse Recovery Time (trr)-
    Current - Reverse Leakage @ Vr150 µA @ 30 V
    Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)30 V
    Current - Average Rectified (Io)5A
    Operating Temperature - Junction150°C
    Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If490 mV @ 5 A