RBR10T30ANZC9
首页 > 产品展示 > 分立半导体产品 > 二极管-整流器-单个
RBR10T30ANZC9
RBR10T30ANZC9
型号
RBR10T30ANZC9
品牌
Rohm Semiconductor
描述
RBR10T30ANZ IS LOW VF
数据表
RBR10T30ANZC9.pdf
分类
二极管-整流器-单个
交付服务
RBR10T30ANZC9
内容 *
    RBR10T30ANZC9 规格
    PackageTube
    Series
    RoHSRoHS
    SpeedFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
    Diode TypeSchottky
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseTO-220-3 Full Pack
    Capacitance @ Vr, F-
    Supplier Device PackageTO-220FN
    Reverse Recovery Time (trr)-
    Current - Reverse Leakage @ Vr100 µA @ 30 V
    Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)30 V
    Current - Average Rectified (Io)10A
    Operating Temperature - Junction150°C (Max)
    Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If550 mV @ 5 A