AD9625BBPZ-2.6
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 数据采集-模数转换器(ADC)
AD9625BBPZ-2.6
AD9625BBPZ-2.6
型号
AD9625BBPZ-2.6
品牌
Analog Devices Inc.
描述
IC ADC 12BIT PIPELINED 196BGA
数据表
AD9625BBPZ-2.6.pdf
分类
数据采集-模数转换器(ADC)
交付服务
AD9625BBPZ-2.6
内容 *
    AD9625BBPZ-2.6 规格
    PackageTray
    Series
    RoHSRoHS
    Features-
    Input TypeDifferential
    Part StatusActive
    ArchitecturePipelined
    ConfigurationS/H-ADC
    Mounting TypeSurface Mount
    Data InterfaceJESD204B
    Number of Bits12
    Package / Case196-LFBGA Exposed Pad
    Reference TypeInternal
    Ratio - S/H:ADC1:1
    Number of Inputs1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Supplier Device Package196-BGA-ED (12x12)
    Number of A/D Converters1
    Voltage - Supply, Analog1.26V ~ 1.32V, 2.4V ~ 2.6V
    Voltage - Supply, Digital1.26V ~ 1.32V, 2.4V ~ 2.6V