SUTS6243R3-G
首页 > 产品展示 > 电源-板安装 > DC-DC转换器
SUTS6243R3-G
SUTS6243R3-G
型号
SUTS6243R3-G
品牌
Cosel USA, Inc.
描述
DC DC CONVERTER 3.3V 4.5W
数据表
SUTS6243R3-G.pdf
分类
DC-DC转换器
交付服务
SUTS6243R3-G
内容 *
    SUTS6243R3-G 规格
    SeriesSUTS (6W)
    RoHSRoHS
    TypeIsolated Module
    Features-
    Efficiency75%
    Part StatusActive
    ApplicationsITE (Commercial)
    Mounting TypeThrough Hole
    Power (Watts)4.5 W
    Package / Case7-SIP Module
    Approval Agency-
    Standard Number-
    Control Features-
    Size / Dimension1.48" L x 0.36" W x 1.04" H (37.6mm x 9.2mm x 26.4mm)
    Number of Outputs1
    Voltage - Output 13.3V
    Voltage - Output 2-
    Voltage - Output 3-
    Voltage - Output 4-
    Voltage - Isolation500 V
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (With Derating)
    Voltage - Input (Max)36V
    Voltage - Input (Min)18V
    Current - Output (Max)1.35A