RV-1515S/P/R6.4
首页 > 产品展示 > 电源-板安装 > DC-DC转换器
RV-1515S/P/R6.4
RV-1515S/P/R6.4
型号
RV-1515S/P/R6.4
描述
DC DC CONVERTER 15V 2W
数据表
RV-1515S/P/R6.4.pdf
交付服务
RV-1515S/P/R6.4
内容 *
    RV-1515S/P/R6.4 规格
    SeriesECONOLINE RV/R (2W)
    RoHSRoHS
    TypeIsolated Module
    FeaturesSCP
    Efficiency88%
    Mounting TypeThrough Hole
    Power (Watts)2 W
    Control Features-
    Size / Dimension1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
    Number of Outputs1
    Voltage - Output 115V
    Voltage - Output 2-
    Voltage - Output 3-
    Voltage - Output 4-
    Voltage - Isolation6.4 kV
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Voltage - Input (Max)16.5V
    Voltage - Input (Min)13.5V
    Current - Output (Max)132mA