REC7.5-2409SRW/H2/A/M/SMD-R
首页 > 产品展示 > 电源-板安装 > DC-DC转换器
REC7.5-2409SRW/H2/A/M/SMD-R
REC7.5-2409SRW/H2/A/M/SMD-R
型号
REC7.5-2409SRW/H2/A/M/SMD-R
品牌
Recom Power
描述
DC DC CONVERTER 9V 8W
数据表
REC7.5-2409SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
分类
DC-DC转换器
交付服务
REC7.5-2409SRW/H2/A/M/SMD-R
内容 *
    SeriesECONOLINE REC7.5 (7.5W)
    RoHSRoHS
    TypeIsolated Module
    FeaturesSCP
    Efficiency84%
    Part StatusActive
    ApplicationsITE (Commercial), Medical
    Mounting TypeSurface Mount
    Power (Watts)8 W
    Package / Case24-SMD Module, 18 Leads
    Approval Agency-
    Standard Number-
    Control Features-
    Size / Dimension1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
    Number of Outputs1
    Voltage - Output 19V
    Voltage - Output 2-
    Voltage - Output 3-
    Voltage - Output 4-
    Voltage - Isolation2 kV
    Operating Temperature-40°C ~ 71°C
    Voltage - Input (Max)36V
    Voltage - Input (Min)18V
    Current - Output (Max)833mA