REC5-243.3SRWZ/H4/A/M/CTRL
首页 > 产品展示 > 电源-板安装 > DC-DC转换器
REC5-243.3SRWZ/H4/A/M/CTRL
REC5-243.3SRWZ/H4/A/M/CTRL
型号
REC5-243.3SRWZ/H4/A/M/CTRL
描述
DC DC CONVERTER 3.3V 5W
数据表
REC5-243.3SRWZ/H4/A/M/CTRL.pdf
交付服务
REC5-243.3SRWZ/H4/A/M/CTRL
内容 *
    SeriesECONOLINE REC5 (5W)
    FeaturesRemote On/Off, SCP
    Efficiency76%
    Mounting TypeThrough Hole
    Power (Watts)5 W
    Control FeaturesEnable, Active Low
    Size / Dimension1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
    Number of Outputs1
    Voltage - Output 13.3V
    Voltage - Output 4-
    Voltage - Isolation4 kV
    Operating Temperature-40°C ~ 75°C
    Voltage - Input (Max)36V
    Voltage - Input (Min)9V
    Current - Output (Max)1A