REC5-053.3SRW/H4/C
首页 > 产品展示 > 电源-板安装 > DC-DC转换器
REC5-053.3SRW/H4/C
REC5-053.3SRW/H4/C
型号
REC5-053.3SRW/H4/C
描述
DC DC CONVERTER 3.3V 5W
数据表
REC5-053.3SRW/H4/C.pdf
交付服务
REC5-053.3SRW/H4/C
内容 *
    REC5-053.3SRW/H4/C 规格
    SeriesECONOLINE REC5 (5W)
    Part StatusActive
    ApplicationsITE (Commercial), Medical
    Mounting TypeThrough Hole
    Power (Watts)5 W
    Package / Case24-DIP Module, 9 Leads
    Control Features-
    Size / Dimension1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
    Number of Outputs1
    Voltage - Output 13.3V
    Voltage - Output 4-
    Voltage - Isolation4 kV
    Operating Temperature-40°C ~ 75°C
    Voltage - Input (Max)9V
    Voltage - Input (Min)4.5V
    Current - Output (Max)1A