R2S-123.3/P
首页 > 产品展示 > 电源-板安装 > DC-DC转换器
R2S-123.3/P
R2S-123.3/P
型号
R2S-123.3/P
品牌
Recom Power
描述
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
数据表
R2S-123.3/P.pdf
分类
DC-DC转换器
交付服务
R2S-123.3/P
内容 *
    R2S-123.3/P 规格
    SeriesECONOLINE R2S (2W)
    RoHSRoHS
    TypeIsolated Module
    FeaturesSCP
    Efficiency75%
    Part StatusActive
    ApplicationsITE (Commercial)
    Mounting TypeSurface Mount
    Power (Watts)2 W
    Package / Case8-SMD Module, 5 Leads
    Approval Agency-
    Standard Number-
    Control Features-
    Size / Dimension0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm)
    Number of Outputs1
    Voltage - Output 13.3V
    Voltage - Output 2-
    Voltage - Output 3-
    Voltage - Output 4-
    Voltage - Isolation1 kV
    Operating Temperature-40°C ~ 100°C
    Voltage - Input (Max)13.2V
    Voltage - Input (Min)10.8V
    Current - Output (Max)606mA