R2D-1524/HP-R
首页 > 产品展示 > 电源-板安装 > DC-DC转换器
R2D-1524/HP-R
R2D-1524/HP-R
型号
R2D-1524/HP-R
品牌
Recom Power
描述
DC DC CONVERTER +/-24V 2W
数据表
R2D-1524/HP-R.pdf
分类
DC-DC转换器
交付服务
R2D-1524/HP-R
内容 *
    R2D-1524/HP-R 规格
    SeriesECONOLINE R2D (2W)
    RoHSRoHS
    TypeIsolated Module
    FeaturesSCP
    Efficiency85%
    Part StatusActive
    ApplicationsITE (Commercial), Medical
    Mounting TypeSurface Mount
    Power (Watts)2 W
    Package / Case10-SMD Module, 6 Leads
    Approval Agency-
    Standard Number-
    Control Features-
    Size / Dimension0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
    Number of Outputs2
    Voltage - Output 124V
    Voltage - Output 2-24V
    Voltage - Output 3-
    Voltage - Output 4-
    Voltage - Isolation3 kV
    Operating Temperature-40°C ~ 100°C
    Voltage - Input (Max)16.5V
    Voltage - Input (Min)13.5V
    Current - Output (Max)42mA, 42mA