CES48025-25-V
首页 > 产品展示 > 电源-板安装 > DC-DC转换器
CES48025-25-V
CES48025-25-V
型号
CES48025-25-V
品牌
Cosel USA, Inc.
描述
DC DC CONVERTER 2.5V 63W
数据表
CES48025-25-V.pdf
分类
DC-DC转换器
交付服务
CES48025-25-V
内容 *
    CES48025-25-V 规格
    SeriesCES (100W)
    RoHSRoHS
    TypeIsolated Module
    Features-
    Efficiency90%
    Part StatusActive
    ApplicationsITE (Commercial)
    Mounting TypeThrough Hole
    Power (Watts)63 W
    Package / Case8-DIP Module
    Approval Agency-
    Standard Number-
    Control Features-
    Size / Dimension2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
    Number of Outputs1
    Voltage - Output 12.5V
    Voltage - Output 2-
    Voltage - Output 3-
    Voltage - Output 4-
    Voltage - Isolation1.5 kV
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (With Derating)
    Voltage - Input (Max)76V
    Voltage - Input (Min)36V
    Current - Output (Max)25A