110IMX7-24-24-8G
首页 > 产品展示 > 电源-板安装 > DC-DC转换器
110IMX7-24-24-8G
110IMX7-24-24-8G
型号
110IMX7-24-24-8G
品牌
WEC
描述
DC DC CONVERTER 24V 24V 7W
数据表
110IMX7-24-24-8G.pdf
分类
DC-DC转换器
交付服务
110IMX7-24-24-8G
内容 *
    110IMX7-24-24-8G 规格
    SeriesMelcher IMX7 (7W)
    RoHSRoHS
    TypeIsolated Module, Conformal Coated
    FeaturesRemote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
    Efficiency84%
    Part StatusActive
    ApplicationsITE (Commercial), Railway
    Mounting TypeThrough Hole
    Power (Watts)7 W
    Package / Case14-DIP Module
    Approval Agency-
    Standard Number-
    Control Features-
    Size / Dimension2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.4mm)
    Number of Outputs2
    Voltage - Output 124V
    Voltage - Output 224V
    Voltage - Output 3-
    Voltage - Output 4-
    Voltage - Isolation2.5 kV
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Voltage - Input (Max)150V
    Voltage - Input (Min)60V
    Current - Output (Max)150mA, 150mA