SXT32412DD07-13.000MT
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
SXT32412DD07-13.000MT
SXT32412DD07-13.000MT
型号
SXT32412DD07-13.000MT
描述
CRYSTAL 13.000MHZ 12PF SMD
数据表
SXT32412DD07-13.000MT.pdf
交付服务
SXT32412DD07-13.000MT
内容 *
    SXT32412DD07-13.000MT 规格
    Ratings-
    Frequency13 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance12pF
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.031" (0.80mm)
    Operating Temperature0°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms