SXT32410DA16-19.6608MT
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
SXT32410DA16-19.6608MT
SXT32410DA16-19.6608MT
型号
SXT32410DA16-19.6608MT
描述
CRYSTAL 19.6608MHZ 10PF SMD
数据表
SXT32410DA16-19.6608MT.pdf
交付服务
SXT32410DA16-19.6608MT
内容 *
    SXT32410DA16-19.6608MT 规格
    Ratings-
    Frequency19.6608 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance10pF
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.031" (0.80mm)
    Operating Temperature-10°C ~ 60°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)70 Ohms