SXT22421DA07-22.1184MT
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
SXT22421DA07-22.1184MT
SXT22421DA07-22.1184MT
型号
SXT22421DA07-22.1184MT
描述
CRYSTAL 22.1184MHZ 21PF SMD
数据表
SXT22421DA07-22.1184MT.pdf
交付服务
SXT22421DA07-22.1184MT
内容 *
    SXT22421DA07-22.1184MT 规格
    Ratings-
    Frequency22.1184 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance21pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature0°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)80 Ohms