SXT22420DC38-16.384MT
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
SXT22420DC38-16.384MT
SXT22420DC38-16.384MT
型号
SXT22420DC38-16.384MT
品牌
Suntsu Electronics, Inc.
描述
CRYSTAL 16.384MHZ 20PF SMD
数据表
SXT22420DC38-16.384MT.pdf
分类
水晶
交付服务
SXT22420DC38-16.384MT
内容 *
    SXT22420DC38-16.384MT 规格
    PackageTape & Reel (TR),Bulk
    SeriesSXT224
    RoHSRoHS
    TypeMHz Crystal
    Ratings-
    Frequency16.384 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Operating ModeFundamental
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance20pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±25ppm
    Frequency Tolerance±20ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-30°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms