SXT22418FE07-12.288MT
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
SXT22418FE07-12.288MT
SXT22418FE07-12.288MT
型号
SXT22418FE07-12.288MT
描述
CRYSTAL 12.288MHZ 18PF SMD
数据表
SXT22418FE07-12.288MT.pdf
交付服务
SXT22418FE07-12.288MT
内容 *
    SXT22418FE07-12.288MT 规格
    Ratings-
    Frequency12.288 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance18pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±15ppm
    Frequency Tolerance±10ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature0°C ~ 70°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)120 Ohms