SXT22418FA16-13.000MT
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 水晶
SXT22418FA16-13.000MT
SXT22418FA16-13.000MT
型号
SXT22418FA16-13.000MT
描述
CRYSTAL 13.000MHZ 18PF SMD
数据表
SXT22418FA16-13.000MT.pdf
交付服务
SXT22418FA16-13.000MT
内容 *
    SXT22418FA16-13.000MT 规格
    Ratings-
    Frequency13 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance18pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency Tolerance±10ppm
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
    Operating Temperature-10°C ~ 60°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)120 Ohms